about us

second-selfie-o-nas-bio

Dorota & Witold

Dorota – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Liceum Plastycznego im. Bernarda Morando w Zamościu. Studiowała na Uniwersytecie Marmara w Stambule. Wielokrotna stypendystka m.in. Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałka Województwa Lubelskiego. Laureatka konkursów artystycznych i projektowych, jej prace publikowane były m.in. w The Wall Street Journal, Grafmagu, hiszpańskim Terra. Obecnie prowadzi zajęcia z rysunku żurnalowego w prywatnej szkole plastycznej Fashion School w Poznaniu.

Witold – doktorant na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Absolwent UAP oraz Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Katowicach. Studiował na Uniwersytecie Marmara w Stambule oraz Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.  Swoje prace prezentował na wystawach m.in. w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie, Galerii Arsenał w Poznaniu, Rondzie Sztuki w Katowicach. Jego dyplom magisterski znalazł się wśród siedemdziesięciu najlepszych dyplomów artystycznych w Europie według ELIA – European League of Institutes of the Arts.

Wolne chwile spędzamy w galeriach sztuki współczesnej oglądając wspólnie wystawy, o czym piszemy na naszym blogu Wystawowe Zwierze.

Zapisz

Reklamy